Тернопільщина займає 7 місце по Україні за темпами росту капітальних інвестицій


Опубліковано: 29.02.2016 в 11:37

rey

У січні-грудні 2015 року в розвиток економіки області підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено понад 3,5 млрд гривень капітальних інвестицій, що на 15,2% більше, ніж у звітному періоді 2014 року (7 місце за темпами по Україні).


Найбільшу частку (39,3% до загального обсягу) капітальних інвестицій – 1388,2 млн гривень спрямовано у будівництво, відповідно, їх обсяги збільшились на 65,4% порівняно з січнем-груднем 2014 року.
Інвестиції підприємств сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства склали 801,2 млн гривень (22,7% від загальнообласного обсягу) та збільшились на 22,8% порівняно з відповідним періодом 2014 року.

У розвиток промислових видів діяльності спрямовано 490,9 млн гривень (13,9% загального обсягу) капітальних інвестицій, обсяги яких порівняно з січнем-груднем 2014 року збільшились на 3,2%. Це зумовлено збільшенням обсягів інвестицій у переробну промисловість на 16,2% і водопостачання, каналізацію і поводження з відходами на 9,6%.

У соціальній сфері спостерігалось збільшення інвестицій в охорону здоров’я та надання соціальної допомоги – на 39,6%, а також в освіту – на 16,4%.
Аналіз структури капітальних інвестицій за джерелами фінансування вказує на зростання питомої ваги коштів державного бюджету – з 0,6% до 3,6%, коштів місцевих бюджетів – з 6,1% до 7,3% та коштів населення на будівництво житла – з 25,1% до 38,1%.

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Грудень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі