Секрети офіціантів, які відбивають всяке бажання йти в ресторан


Опубліковано: 07.04.2016 в 12:03

stil

Кожен раз, приходячи в ресторан, ми стикаємося з офіціантами, які чесно дивляться нам в очі, презентуючи страву або напій. Здається, вони готові виконати будь-яке бажання і відповісти на всі запитання відвідувача. Але, виявляється, у офіціантів теж є таємниці.

Моторошні таємниці

Фірмовий коктейль, який нібито є у кожного бармена, — це найчастіше перемішування того, що залишилося в пляшці, або коктейль із залишків самого дешевого алкоголю. Так що, якщо ви попросите приготувати його ще раз, смак буде відрізнятися. Втім, цього майже ніхто не помічає, бо таке практикується на неабияк випивших клієнтах.
Стелла, офіціантка стриптиз-бару

Солянку з далеко не першої свіжості ковбасою у нас варять… Але ніхто ще не помер.
Лола, 23 роки, офіціантка в клубі, стаж 4 роки

У нашому ресторані на шведський стіл щодня виставляються свіжі пироги. Коли люди розбирають шматки, ми доповнюємо пироги з залишками вчорашнього і позавчорашнього дня.
Лідія, офіціантка пивного ресторану

Гаряче затримується найчастіше просто тому, що молодий офіціант забув про цей пункт в замовленні.
Наталя, 22 роки, офіціант ресторану італійської кухні, стаж 1,5 року

Коли замовляють великі банкети, то до 30% алкоголю і їжі може просто не дійти до гостей.
Андрій, офіціант в недорогому спортбарі, стаж 1,5 року

Завжди можна сказати клієнту, що наш кухар італієць (француз тощо). Навіщо говорити, що насправді це узбек без прописки?
Надія, 19 років, арт-кафе, стаж 2 роки

Одного разу мій адміністратор відколупував цвіль з тістечка.
Наталя, 22 роки, офіціант в ресторані італійської кухні, стаж 1,5 року

Постійно не доливають алкоголь: замість 50 грамів наливаємо 30. Це абсолютно непомітно, проте прибуток збільшується в рази.
Олексій, бармен в клубі

Мінералку нам давно не привозять. Ми наливаємо її прямо з крана. Саме тому в багатьох ресторанах вона безкоштовна.
Індіра, офіціант в ресторані американської кухні

З тих пір, як працюю в системі, якщо йду в кафе, завжди замовляю цілісний шматок м’яса, алкоголь і напої в заводській тарі, а не на розлив, лід окремо.
Анна, 24 роки, кафе-бар, стаж 3 роки

Часто замість якісної горілки наливаємо дуже холодну неякісну. На смак це неможливо помітити. До речі, заради такого горілку навіть часто переливають в пляшки дорогих марок.
Микола, офіціант кафе на Тверській

Якщо впадлу йти за товаром, який ви просите, скажу, що його немає.
Лола, 23 роки, офіціантка в клубі, стаж 4 роки

Якщо трапляється особливо нахабний клієнт, ми можемо не тільки плюнути в кальян, але і помочитися туди.
Михайло, керуючий кальянної в центрі Москви

Блюдо дня або Блюдо, яке вам наполегливо втюхує офіціант, — це те, що у великій кількості було приготовлено напередодні і що до завтра не доживе.
Надія, 19 років, арт-кафе, стаж 2 роки

У нашому барі один час подавали суші, коли на них мода пішла. Так от, продукти для них могли лежати весь день просто на підлозі на який-небудь папері. Самі розумієте, що з рибою може трапитися. А відбувалося це тому, що просто не вистачало холодильників/морозильників.
Андрій, офіціант в недорогому спортбарі, стаж 1,5 року

Часто старе пиво збовтують в блендері. Після цього на поверхні утворюється пінка, яка надає відчуття свіжості.
Олександр, бармен ресторану американської кухні

Що швидко підняте, вважається непадавшим або падавшим на газетку.
Анна, 24 роки, кафе-бар, стаж 3 роки

Абсолютно скрізь і завжди соки, горілку, пиво та інші алкогольні напої розбавляють водою, кладуть льоду більше, ніж треба.
Марія, офіціантка в ресторані п’ятизіркового готелю

Часто буває, що замовляють кілька порцій фруктів, овочів або суші. Офіціанти активно цим користуються. Замість трьох порцій на одній тарілці приносять дві. Безумовно, ніхто цього не помічає, бо не знає, як виглядає ціла порція.
Ельдар, офіціант японського ресторану

Коли замовляють банкет, якість продукції помітно погіршується, так і готувати можуть на швидку руку: без рукавичок, ріжуть все одним ножем, м’ясо можуть банально недосмажити, недоварити. Але ще гірше справи йдуть при організації виїзних банкетів (на теплоході або на природі). Там обслуга взагалі дозволяє собі палити при сервіровці, готуванні страв. Не соромляться і випити і поїсти за рахунок клієнта, причому салати цілком можуть поїсти і руками.
Лола

Можна доливати свою горілку в пляшки з бару: береш свій 1 літр недорогої горілки з магазину, доливаєш її по 250 грамів на різні відкорковані пляшки і потихеньку продаєш.
Андрій, офіціант в недорогому спортбарі, стаж 1,5 року

Іноді наші офіціанти грішать тим, що вхоплюють що-небудь з тарілок, поки несуть гостям. Найчастіше під руку попадаються фрукти, картопля фрі. Особливо голодні примудряються з’їсти трохи не половину порції.
Михайло, офіціант відомого московського ресторану

Що дратує офіціантів

Немає кави «експрессо», «експрес», коктейлю «Самбука». Бісить, коли в пивному барі запитують, чи є пиво. І коли запитують: «А що у вас смачне?»
Анна, 24 роки, кафе-бар, стаж 3 роки

Найбільше бісить: «Долийте окропу в чайничок з чаєм, будь ласка».
Надія, 19 років, арт-кафе, стаж 2 роки

Дуже дратує, коли, наприклад, клієнт спочатку просить пепсі, потім згадує, що хоче лимон. Коли приносиш лимон, до нього доходить, що йому хочеться пити з трубочки. А зрештою йому, виявляється, потрібен стакан іншої форми.
Катерина, офіціантка в дорогому ресторані, стаж більше 3 років

найприкріше — це коли величезна компанія поїла на величезні гроші, ми сто п’ятдесят разів поміняли їм музику, світло, вмикали і вимикали кондиціонер і т. д., а чайових отримали 50 рублів.
Юлія, офіціантка модного японського ресторану

Нелюбимі клієнти — це бидло і дівчатка з келихом шампанського на вечір і чіткими цілями на ніч.
Анна, 24 роки, кафе-бар, стаж 3 роки

Ради

Постійний клієнт, який ніколи не залишає чайових, коханим бути не може, нехай він і чудова людина, все одно!
Надія, 19 років, арт-кафе, стаж 2 роки

В коктейль «Б-52» часто замість куантро наливають просту горілку. Це можна визначити. Вірна ознака такого — якщо бармен довго не може запалити шот, нібито тому, що «вивітрилися пари».
Олександр, бармен ресторану американської кухні

Я б не стала замовляти, наприклад, в мексиканському ресторані страви китайської кухні, а в пельменній не зазіхнула б на суші. Кухар просто не може вміти готувати абсолютно все. Відповідно, більше шансів нарватися на неякісний продукт або на привезений незрозуміло звідки напівфабрикат.
Катерина, офіціантка в дорогому ресторані, стаж більше 3 років

Не надавайте великого значення вказівкам калорійності того або іншого блюда в меню. Реальну інформацію часто приховують. Деякі страви просто не будуть продаватися, якщо клієнти дізнаються, наскільки вони калорійні.
Катерина, офіціантка в дорогому ресторані, стаж більше 3 років

У нашому, так і в багатьох інших ресторанах є спеціальна зона для не улюблених клієнтів. Туди зазвичай потрапляють ті, хто залишає погані чайові або хто хамськи відноситься до офіціантів. Працівники називають таку зону «для лохів». Таким клієнтам набагато довше готують їжу, при нагоді в неї плюють і створюють інші неприємності. Тому, якщо залишили мало чайових, не варто найближчим часом приходити в це ж місце.
Ахмед, працівник ресторану африканської кухні

Не чекайте, що картинка в меню буде відповідати тому, що вам принесуть. Ми це пояснюємо тим, що змінився кухар чи дівчинка, яка сервірували блюдо.
Валентина, офіціантка в ресторані європейської кухні, стаж 2 роки

Пам’ятайте, що багато чого залежить від офіціанта. В тому числі і правильність приготування страви, і якість використовуваних продуктів. І знайте, офіціанти між собою спілкуються і передають, хто хороший гість, а хто бяка.
Олексій, 22 роки, ресторан, стаж 6 років

Ходіть в нові ресторани, там краще дбають про клієнтів.
Олексій, 22 роки, ресторан, стаж 6 років

Бійтеся бізнес-ланчів: за 80 гривень дуже важко зробити якісний обід з якісних продуктів.
Андрій, офіціант в недорогому спортбарі, стаж 1,5 року

Самий головний підступ в меню ціни можуть бути представлені за 100 грамів продукту, а в страві, наприклад, 250 грамів. Так що в підсумку ви побачите суму в 2,5 рази більшу, ніж вказана в меню.
Катерина, офіціантка в дорогому ресторані, стаж більше 3 років

Потрібно відсікати прикметники і непотрібні слова і розуміти, що «ніжний оселедець з ароматними прованськими травами і молодою картоплею» — це оселедець з картоплею з ринку. Більшого не чекайте.
Надія, 19 років, арт-кафе, стаж 2 роки

Якщо грублять і люблять сваритися з офіціантом — можна нарватися і на те, що їжу спеціально по підлозі поваляють.
Валентина, офіціантка в ресторані європейської кухні, стаж 2 роки

Не вірте рекомендаціям офіціантів. Наприклад, якщо ми продамо певну кількість однієї марки вина, з постачальниками якої у ресторану договір, ми отримаємо бонуси. Природно, що вам будуть рекомендувати саме це вино.
Катерина, офіціантка в дорогому ресторані, стаж більше 3 років

Джерело

 

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Грудень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі