Роблячи професійний вибір, зверніть увагу на свій почерк


Опубліковано: 22.10.2015 в 12:30

pocherk

Жовтневе засідання жіночого клубу ”Гармонія”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему «Тримай курс на успіх!» було особливим, адже, у гості до безробітних жінок завітав історик за фахом, магістр психології, графолог Дмитро Штокалюк.

«Особливості характеру, тип темпераменту, схильності та навіть професію людини можна визначити за тим, як вона пише. За почерком можна дізнатися, обманює людина чи ні, відповідальна чи схильна до авантюр, здатна довести почату справу до кінця чи швидко втрачає до неї інтерес. Кожен гачечок, нахил і навіть відстань між літерами мають своє значення і відображають внутрішню суть людини та її здібності», – зазначив Дмитро.

З цікавістю учасниці засідання переглянули відеофільм «Історія графології», гість прокоментував особливості підпису та почерку видатних історичних постатей: диктаторів та відомих людей сучасності. Жінки жваво обговорювали почуту інформацію, дискутували, проводили паралелі між історичними фактами та графологічними висновками психолога.

«Якщо в почерку літери округлі, то можна стверджувати, що їх написала людина з м’яким і доброзичливим характером. Такі люди допомагають іншим, часто є альтруїстами, однак ними досить легко маніпулювати, – повідомив Дмитро. – Людина, в почерку якої букви мають різну форму, схильна до егоїзму. Якщо ж букви в написаному тексті нерівномірні, особа проявляє різні риси залежно від ситуацій».

Гість також зазначив, що важливим графологічним показником є розміщення літер при письмі. Якщо вони розташовані дуже близько одна до одної, то така людина досить вразлива.

Зв’язний почерк, коли всі літери в словах написані злито, характеризує відкриту і прямодушну людину. Вона керується логікою, а всі дії намагається розпланувати наперед.

Якщо ж почерк уривчастий, то така людина талановита, незалежна і товариська. У неї сила-силенна енергії, вона просто фонтанує ідеями, заряджає своїм оптимізмом і вірою в майбутнє. Також така особа здатна передбачати деякі події, оскільки володіє хорошою інтуїцією.

«Злітаючі» і «спадаючі» рядки − показник рівня оптимістичності людини. Якщо рядки піднімаються наприкінці вгору, то ця людина життєрадісна і вірить в себе. Можна сміливо стверджувати, що це оптиміст за натурою. У протилежному випадку – це песиміст, що опускає руки при першій невдачі. Прямі рядки, як правило, видають спокійну, тверезомислячу людину, яка не кидає слів на вітер, впевнену, чесну і старанну, – додав Дмитро. – «Хвилясті» рядки, як правило, належать перу неврівноважених людей, їх вчинки бувають нелогічними і суперечливими, не вміють приймати виважені рішення самостійно».

Найцікавішою частиною засідання був майстер-клас, під час якого гість за бажанням учасниць проводив аналіз почерку, розповідав про риси характеру, поєднував з професійним вибором, давав рекомендації.

«Усе в нашому житті взаємозв’язане і випадковостей не буває, навіть невеличка дрібниця може залишити великий відбиток. Тому, потрібно зважати на деталі у житті, пізнавати нове, працювати над собою, мислити позитивно, спрямовуючи у правильне русло своє життя. Тож тримайте курс на успіх!», – порадив Дмитро Штокалюк.

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Грудень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі