Адвокат у суді відстояв права на отримання справедливої пенсії


Опубліковано: 11.03.2016 в 14:28

ovacii

Чортківський адвокат безоплатної правової допомоги допоміг клієнту у судовому порядку визнати рішення Управління Пенсійного Фонду протиправним щодо відмови в призначенні пенсії із зменшенням пенсійного віку.

Мешканець Чорткова звернувся за отриманням  правової допомоги до місцевого центру щодо оскарження в судовому порядку рішення Управління Пенсійного фонду України у Чортківському районі Тернопільської області про відмову у призначенні пенсії із зменшенням пенсійного віку. УПФУ відмовило у призначенні пенсії на пільгових умовах згідно ст.55 Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” у зв’язку з відсутністю і неможливістю одержання документів про роботу в зоні посиленого радіоекологічного забруднення з дня аварії до 01.01.1993 року не менше 4 років.

Призначений за дорученням місцевого центру  адвокат Сергій Волинець в інтересах клієнта звернувся до суду з позовом про визнання протиправним рішення про відмову в призначенні пенсії із зменшенням пенсійного віку та зобов’язанням призначити та виплачувати таку пенсію.

Доказами постійної праці клієнта в зоні посиленого радіоекологічного контролю є відповідне посвідчення, записи в трудовій книжці та довідки про підтвердження вказаного стажу. Вимоги до первинних документів для підтвердження трудового стажу , який дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, чітко прописані в законодавстві та не можуть бути розширені за бажанням відповідачів. Так, ст.62 Закону України “Про пенсійне забезпечення” передбачено, що основним документом, який підтверджує стаж роботи є трудова книжка. Також постійне проживання в зоні посиленого радіоекологічного контролю позивача не менше 4 років в судовому засіданні підтверджено показами свідків, відповідними довідками та виписками з книг нарахувань заробітної плати.

Постановою Чортківського районного суду Тернопільської області від 17 лютого 2016 року визнано неправомірними дії Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі Тернопільської області щодо відмови в призначенні клієнту адвоката Сергія Волинця пенсії зі зменшенням пенсійного віку та зобов’язано призначити відповідну пенсію відповідно до вимог ст.55 Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Адвокат діяв за дорученням Чортківського місцевого центру № 1 від 04.01.2016 та надав послуги клієнту за рахунок держави.

Кожен хто потребує безоплатної правової допомоги може звертатися до місцевих центрів:

м. Тернопіль – вул. Шпитальна, 7, 

м. Кременець – вул. Шевченка, 59А,

м. Чортків – вул. Шевченка, 54.

Отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги – змін в законодавстві, уточнити категорії осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу та інші можна зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

 

 

 

Регіональний центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги у Тернопільській області
46003, Україна, м. Терннопіль, вул. За Рудкою, 33
Телефон/факс: (0352) 52-83-65
Телефон: (089) 120-00-79

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Грудень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі