Вихідні мають тривати три дні


Опубліковано: 19.03.2016 в 15:40

vyhidny

Основна маса досліджень в галузі медицини, сну, когнітивної науки та організаційної психології в переважній більшості випадків свідчать, що коротший робочий тиждень має бути нормою, а не винятком на свята.

Багато компаній у США вже застосували цей підхід, згідно з нещодавнім дослідженням некомерційного Інституту сім’ї та праці, яке показало, що 43% з 1051 опитаних роботодавців запропонували принаймні деяким працівникам скорочений робочий тиждень. Ми радимо вам приділити частину часу протягом цих трьох днів свободи міркуванням про аргументи на користь того, що більшість із нас мають працювати менше годин на тиждень.

Ви були би здоровіші. Десятиріччя масштабних медичних досліджень виявили, що перепрацювання в офісі досить шкідливе для вашого серця. Тільки минулого місяця The Lancet опублікував великий метааналіз (по суті, дослідження досліджень), що розглянув зв’язок між серцевими хворобами та перепрацюванням серед більш ніж 600 тис. американських, європейських та австралійських чоловіків і жінок. Було виявлено, що у людини, яка працює 55 годин на тиждень і більше, на 33% зростає ризик інсульту порівняно з людьми, які працюють менш ніж 40 годин на тиждень. Робітники, які перепрацьовують, також мають на 13% більший ризик розвитку серцевих захворювань порівняно з їхніми однолітками, які працюють менше.

Перепрацювання, згідно з метааналізом The Lancet, особливо погано впливає на серця осіб із низькими доходами, а інший великий метааналіз, опублікований раніше цього року в журналі The Lancet: Diabetes & Endocrinology, виявив, що у людей, які більше годин працюють на фізичній роботі або займаються іншими видами неофісної роботи, ризик розвитку діабету другого типу зростає на 30% порівняно з людьми, які виконують роботу такого самого типу менш ніж 40 годин на тиждень.

Ви могли би спати більше. Не дивно, що люди, які працюють менш ніж 40 годин на тиждень, зазвичай більше сплять, а також легше засинають, ніж їхні однолітки, які працюють більш ніж 50 годин на тиждень. З-поміж 10 тис. працівників, включених у 2009 році в дослідження, опубліковане в журналі Sleep, ті, хто повідомив, що працює 40 годин на тиждень або менше, сплять більше, легше засинають та з більшою ймовірністю прокидаються бадьорими, ніж ті, хто працює більше.

Як стверджують дослідники, причиною є ось що: перепрацювання залишає мало часу на розслаблення. Вони зазначили: «Розслаблення визнають важливою передумовою запобігання безсонню на етапі засинання. Оскільки був виявлений зв’язок перепрацювання зі збільшеною потребою в відновленні сил після роботи, ці працівники насправді потребуватимуть більше часу на відпочинок, ніж працівники з нормальною тривалістю робочого часу».

Ймовірно, ви будете менше поводитися як покидьок. Перепрацювання веде до перевтоми, а сонні люди з більшою ймовірністю стають емоційно немічними. Коли у людей мало енергії, вони частіше неправильно тлумачать емоції інших — навіть такі очевидні емоції як радість або злість. Сонні люди також більше схильні до сварок із близькими людьми, ніж ті, хто добре відпочив.

До всього цього, ви будете краще працювати.  Це парадоксальна магія коротшого робочого тижня, і це так само слушно сьогодні, як і 200 років тому, — як зазначила Сара Грін Кармайкл у своїй нещодавній статті вHarvard Business Review. «У ХІХ столітті, коли організована праця вперше примусила власників фабрик обмежити робочий день до 10 годин (а потім до 8), менеджмент був здивований, коли з’ясувалося, що продукція насправді зросла, а кількість дорогих помилок і нещасних випадків зменшилася», — пише Кармайкл, додаючи, що у 2009 році пара дослідників з Гарвардської школи бізнесу вирішили спробувати перенести цей експеримент у ХХІ сторіччя.

У одному зі своїх експериментів дослідники змушували працівників консалтингової фірми в Бостоні брати вихідний — цілковитий вихідний, навіть пошту перевіряти заборонено — посеред робочого тижня. Через п’ять місяців клієнти фірми повідомили про покращення послуг, які надавали ті команди, члени яких брали вихідні, порівняно з клієнтами тих команд, члени яких звично працювали протягом 50 і більше годин щотижня.

Це все ось до чого: насолоджуйтеся своїми триденними вихідними, і давайте мріяти разом про світ, у якому це є нормою.

Джерело: Політична критика

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ-2016  скликає тернополян на майдан

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ-2016 скликає тернополян на майданПрокоментуй!

 26 червня на Театральному майдані у Тернополі  відбудеться справжнє спортивне свято – Олімпійський день-2016. У програмі заходу:  

В період Зелених Свят та святкування Дня конституції послуги ПриватБанку будуть доступні онлайн в цілодобовому режимі 24/7

В період Зелених Свят та святкування Дня конституції послуги ПриватБанку будуть доступні онлайн в цілодобовому режимі 24/7Прокоментуй!

У період святкування Святої Трійці та Дня Конституції усі сервіси ПриватБанку будуть доступні клієнтам в онлайн режимі 24/7/365. Функціонуватимуть більшість дистанційних сервісів, термінали самообслуговування та банкомати, проте надання

Оплатити за спожитий природній газ тернополяни можуть у новому розрахунковому центрі

Оплатити за спожитий природній газ тернополяни можуть у новому розрахунковому центріПрокоментуй!

30 травня відбулося відкриття нового розрахункового центру для здійснення оплати за спожитий природній газ у Тернополі. Тепер споживачі м. Тернополя та Тернопільського району можуть здійснити  оплату за використаний

Щоб подати показники за спожитий газ, зареєструйтеся в «Особистому кабінеті»

Щоб подати показники за спожитий газ, зареєструйтеся в «Особистому кабінеті»Прокоментуй!

Інженер-програміст ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз»  Олександр Калита нагадує, що, маючи можливість доступу у мережу інтернет, діти чи внуки можуть

Художник з Тернопільщини, якого Британія внесла до списку «Сто геніїв сучасності»

Художник з Тернопільщини, якого Британія внесла до списку «Сто геніїв сучасності»Прокоментуй!

Він народився на Тернопільщині в селі Москалівка в родині відомого на всю округу ткача. За радянських  часів за свою творчість був під постійним «прицілом» КГБ. У 1988 році національна Спілка художників відмовлялася офіційно визнати його творчість, хоча на той час він мав понад 15 експозицій у різних містах колишнього СРСР. В кінці 1980-х роках емігрував

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Грудень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі