Є робота!


Опубліковано: 04.08.2015 в 10:30

robota

Регіональне відділення Фонду державного майна України

по Тернопільській області

(46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова,11, к. 507, 601)

 

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:

                           – головного спеціаліста-юрисконсульта відділу контролю і аудиту

                             (посада тимчасова);

               – головного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи,

                документального забезпечення, зв’язків з громадськістю та ЗМІ;

               –  головного спеціаліста відділу оцінки державного майна.

          

         До участі в конкурсі допускаються особи, які : є громадянами України; вільно володіють державною мовою; мають повну  вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста  та стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років.

Кваліфікаційними вимогами до:

            – головного спеціаліста-юрисконсульта відділу контролю і аудиту, повна вища освіта юридичного спрямування за спеціальністю правознавство;

         – головного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи, документального забезпечення, зв’язків з громадськістю та ЗМІ,        повна вища освіта за спеціальністю економічна кібернетика, інформатика, інформаційні системи та технології, програмування.

–  головного спеціаліста відділу оцінки державного майна, повна вища освіта відповідно до економічного спрямування та/або наявність чинного кваліфікаційного свідоцтва оцінювача  ( кваліфікаційний документ оцінювача).

Перелік документів, необхідних для прийняття участі у конкурсі: заява про участь в конкурсі, особова картка П-2ДС з відповідними додатками, автобіографія, копія паспорта, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”, дві фотокартки розміром 4х6, копія військового квитка.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів  з дня  публікації оголошення про проведення конкурсу – до 31.08.2015.

Додаткові  відомості про умови конкурсу, функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надає служба персоналу регіонального відділення  телефонами (0352) 52-66-87, 52-71-18.

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі