Чого чекати від дитини, яка народиться у 2016 році?


Опубліковано: 30.10.2015 в 08:27

malya

Східний гороскоп говорить про те, що діти, народжені в 2016 році, будуть володіти яскраво вираженим талантом. В їх характері часто переважають харизматичність, хитрість, неординарність мислення, практичність, винахідливість.

Діти-Мавпи дуже рано дорослішають, їх міркування частенько можуть вибити дорослого з колії. При всьому цьому, батьки таких дітей не повинні соромитися їх висловлювань, обмежувати їх спілкування з дорослими людьми. Діти, що з’явилися на світ у рік Мавпи, відрізняються ексцентричністю і непередбачуваністю – вони у своєму роді одні такі! Природа їх нагородила багатьма талантами, вони люблять досягати задуманого.

Овен, народжений у рік Мавпи
У цих малюків дуже швидка реакція. Вони постійно перебувають у русі, стрибають з місця на місця і блискавично змінюють точку зору. Маленькі Овни швидко захоплюються і так само швидко розчаровуються. Вони прагнуть до лідерства і люблять верховодити, але зрідка можуть бути замкнутими і спокійними.

Здатні на глибокі почуття і прихильності. Дуже люблять похвали, не соромляться виступати і бути в центрі уваги. Вперті і рідко відмовляються від поставленої мети, намагаються домогтися свого будь-яким шляхом. Якщо їм вигідно – будуть чесними і відвертими, але можуть стати поступливішими і лукавити, щоб у підсумку досягти бажаного. Вміють доводити свою правоту і захищати себе.

Телець, народжений у рік Мавпи
Тельці щиро люблять і хочуть бути коханими. Вони ледачі і неповороткі, але, тим не менш, володіють чудовими мізками і винахідливістю. Можуть годинами сидіти на місці, щось створюючи або пишучи. Їх люблять вихователі та вчителі – це найбільш спокійні і розумнідіти, слухняні і тямущі.

Гнучкий розум, товариськість і відмінне почуття гумору роблять їх улюбленцями в будь-якому колективі. Правда, батьки повинні приготуватися до дивовижного впертості та образливості своїх маленьких Телят. Хоча честолюбство, цілеспрямованість та послідовність у підсумку дозволяють їм зробити хорошу кар’єру, а вміння знаходити компроміси в будь-якій ситуації допоможе досягти високого положення в суспільстві і родині.

Близнюки, народжені в рік Мавпи
Винахідливі, спритні і кмітливі малюки, вони часто виводять батьків з себе необдуманими вчинками. Їх голова забита новими ідеями за скоєння дрібних капостей і пізнання світу. Але на них важко довго сердитися – Близнюки уміють чарувати і володіють багатьма талантами, а їх ідеї часто і справді геніальні.

Діти-Близнюки, народжені в рік Мавпи, потребують постійному контролі — важливо простежити, щоб вони не зайшли в своїх експериментах надто далеко. Іноді сумніваються і невпевнені в собі, а іноді навпаки – самовпевнені та дивляться зверхньо на інших, Близнюки потребують порад, як правильно жити в суспільстві.

Раки, народжені в рік Мавпи
Діти-Раки володіють високим інтелектом і кмітливістю, а багата фантазія і артистизм робить їх милими і привабливими. Вони люблять робити все одночасно – грати в м’яч, дивитися мультики, їсти і розповідати свої фантазії. Дуже мріють швидко вирости, і можуть бути хорошими няньками своїм молодшим братикам і сестричкам.

Відповідальні та талановиті Раки потребують постійного підтвердження цього, тому батькам рекомендується відзначати всі їх досягнення і підкреслювати, як вони ними пишаються. Чуттєві і ніжні діти, народжені в рік Мавпи, гостро реагують на несправедливість і образу. Малюки потребують обіймах і поцілунки, навіть якщо здаються суворими і неприступними.

Леви, народжені в рік Мавпи
Азартні, сміливі, іноді навіть ексцентричні діти. Вони готові йти на ризик заради ефектності і краси дії. Можуть бути авторитетними і надійними, але люблять покрасуватися і пустити пил в очі. Добрі і щедрі друзі, але воліють верховодити. Ніколи не хитрують — відкриті і чесні, вони легко прощають образи і миряться.

Леви народжені в рік Мавпи, дуже енергійні і милі, але часто переходять межі дозволеного, не вміють вчасно зупинитися. Рекомендується тримати Левенят в строгості, але не тиснути авторитетом – ці діти розумні і кмітливі, їм достатньо логічно пояснити, чому цього робити не слід, і вони цього робити не будуть. Втім, вони не менш самовіддано будуть пустувати інакше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими виростають діти з одностатевих сім’ях

Діви, народжені в рік Мавпи
Це кмітливі і винахідливі діти, розумні і егоїстичні, але добрі і щедрі до тих, кого люблять по-справжньому. Відмінна пам’ять, динамічний розум, послідовність і методичність робить їх улюбленими учнями та прикладом для наслідування. Їм не вистачає інтуїції, яку вони з лишком замінюють логікою і роздумами.

Не володіють глибокими почуттями, але завжди залишаються вірними сім’ї та рідним. Можуть похвалитися хорошими адміністративними талантами, хоча найчастіше в науках не блищать. Хороший смак і любов до життя в достатку допомагає завжди відмінно виглядати.

Терези, народжені в рік Мавпи
Вони починають активність ще в дитинстві. Постійний рух і бажання справити враження на оточуючих – ось вся суть малюків-Терезів. Ввічливі і уважні, вони можуть невиправдано ризикувати, тільки щоб на них звернули увагу. Якщо вони чогось хочуть, то докладуть всі зусилля, щоб досягти мети.

Можуть хитрувати і хитрувати, можуть лестити і просити, діючи під гаслом – мета виправдовує засоби. Захоплюючись чимось або кимось, готові пожертвувати всім. Але, втративши до когось (чи чогось) інтерес, вони йдуть, не озираючись. Батькам слід навчити таких малюків доводити все до кінця.

Скорпіони, народжені в рік Мавпи
Це не дитина – це хитре чортеня з рухливістю ртуті. Непередбачуваний і некерований Скорпіон здатний долати будь-які перешкоди і заборони. Він ніколи не йде на компроміси і спритно обходить всі перешкоди. Найбільше в житті ці діти люблять грати, вони егоїстичні і вперті.

Батькам потрібно постійно приборкувати їх і вчити покірності, але тільки не силою, а переконаннями і любов’ю. Скорпіон завжди і всіх тримає під контролем, тому їм важко управляти. Складний, але дуже цікавий і незвичайний дитина-Скорпіон не дасть нудьгувати своїм батькам до кінця життя.

Стрільці, народжені в рік Мавпи
Спокійні, вольові, з величезним організаторським талантом, діти-Стрільці можуть досягти дуже багато чого, якщо не будуть зверхньо поводитися з іншими. Вони мають світлою головою і відмінною інтуїцією, що допомагає добре вчитися. А вміння ладити з вчителями і всіма, хто стоїть вище за рангом, допоможе Стрільцеві 2016 року народження легко і швидко зробити кар’єру.

Стрільці поглинають інформацію, як губка, і завжди роблять правильні висновки, тому здається, що вони знають значно більше, ніж їх однолітки. Володіють великим авторитетом і дуже дорожать незаплямованою репутацією. Чесні, не вміють хитрувати і вивертатися, вірні і щедрі Стрільці зазвичай щасливі в житті.

Козероги, народжені в рік Мавпи
Це завзятий, працездатний і цілеспрямований дитина — коли-небудь в майбутньому, коли трохи підросте. А поки це пустун, любитель неподобств і веселощів. Спритні і хитрі діти-Козероги встигають і всі справи зробити, і повеселитися на славу. Старанні та відповідальні, вони можуть керувати своїм оточенням. Ніколи не конфліктують і намагаються всі суперечки вирішити мирно.

У випадку бійки Козероги не буде рятуватися втечею, а зуміють постояти за себе і своїх товаришів. Мають незламною логікою і роблять правильні висновки. Зазвичай вони рано дорослішають і здатні вирішувати будь-які надзавдання. Незважаючи на гадану неприступність і стриманість, відчайдушно потребують любові і визнання, тому батьки повинні частіше підкреслювати, як пишаються своїми маленькими Козерогами.

Водолії, народжені в рік Мавпи
Надзвичайно мудрі діти-Водолії вражають своїми здібностями – вони однаково добре танцюють, грають на багатьох інструментах, малюють, пишуть вірші і прозу, швидко і легко опановують іноземними мовами і технічними науками. Щедрі й добрі до рідним і друзям, вони володіють тонкою інтуїцією і дуже товариські.

Динамічні і надзвичайно цікаві, Водолії насичують свій мозок багатьма знаннями і є дуже розумними і ерудованими дітьми. З такими даними їм підвладні будь-які висоти, але часто вони потребують батьківської любові і турботи більше, ніж у підкоренні вершин. Дуже важко переживають розлуку з тим, кого люблять по-справжньому, і можуть навіть захворіти.

Риби, народжені в рік Мавпи
Ці діти володіють дуже високим інтелектом і цілим переліком здібностей. Практично немає тієї області, в якій маленькі Рибки не змогли б показати себе з кращого боку. Вони дуже цінують сімейні узи і об’єднують навколо себе всіх родичів. Володіють дивовижним акторським талантом, прекрасною пам’яттю і тонкою іронією.

Для Риб дуже важливо ладити з усіма, тому вони легко і просто дозволяють будь-які конфлікти. Можливо, цим дітям не вистачає глибини почуттів, але зате у них надлишок чарівності і шарму. Батькам потрібно навчити цих дітей серйозно ставиться до людей і справ, тому що Риби легко беруться за складну справу і так само легко його кидають, як тільки з’являється щось більш цікаве.

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі