Тернопільські молоді поети мають шанс бути почутими


Опубліковано: 25.04.2013 в 10:30

Можливість побачити свої поезії надрукованими мають молоді письменники. Наприклад, перемігши у конкурсі Dictum, що його проводить тернопільське видавництво «Крок». Переможець матиме змогу видати книгу в «Кроці». Ті, котрі займуть друге і третє місця, отримають комплекти книжок від видавництва.

Для участі потрібно відіслати твори одним документом обсягом не більше 120 рядків (або один вірш, або кілька текстів), свої фото та біографію на адресу krokbooks@ukr.net. Мова текстів — українська. Тема, стиль, форма текстів не обмежені. Надіслати твори потрібно до 21 травня. Запитання надсилайте на ту ж адресу.

like.te.ua

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

Двічі на місяць у Тернополі відбуватимуться безкоштовні концерти

Двічі на місяць у Тернополі відбуватимуться безкоштовні концертиПрокоментуй!

У Тернополі стартував соціальний проект «ТалантТер», у рамках якого двічі на місяць у ПК «Березіль» відбуватимуться безкоштовні концерти професійних та аматорських колективів, місцевих

Тернополян запрошують відсвяткувати День Героїв

Тернополян запрошують відсвяткувати День ГероївПрокоментуй!

Марш у вишиванках та концерт патріотичної пісні чекає на городян міста 23 травня. Нагадаємо, що саме у цей день традиційно в Україні відзначається День Героїв.

Тернополян запрошують на благодійний марафон

Тернополян запрошують на благодійний марафонПрокоментуй!

У світі дедалі популярнішими стають благодійні марафони, забіги заради важливої мети. Щорічно тисячі людей долають сотні кілометрів, щоб долучитися до спільного руху, подолати певну дистанцію і допомогти тим, хто цього потребує.

Обговорили першочергові заходи для проведення реконструкції Тернопільського перинатального центру

Обговорили першочергові заходи для проведення реконструкції Тернопільського перинатального центруПрокоментуй!

Триває процес підготовки проектно-кошторисної документації  щодо реконструкції пологового корпусу КЗ ТОР «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина».

Для тернополян збережуть пільги на проїзд після 1 червня

Для тернополян збережуть пільги на проїзд після 1 червняПрокоментуй!

У Тернополі з 1 червня і далі діятимуть пільги на проїзд у тролейбусах для соціально незахищених категорій городян. Про це повідомлять у міській раді. 

читати далі

Контактна інформація

Соціальні мережі