raut

Тернопільські молоді поети мають шанс бути почутими


Опубліковано: 25.04.2013 в 10:30

Можливість побачити свої поезії надрукованими мають молоді письменники. Наприклад, перемігши у конкурсі Dictum, що його проводить тернопільське видавництво «Крок». Переможець матиме змогу видати книгу в «Кроці». Ті, котрі займуть друге і третє місця, отримають комплекти книжок від видавництва.

Для участі потрібно відіслати твори одним документом обсягом не більше 120 рядків (або один вірш, або кілька текстів), свої фото та біографію на адресу krokbooks@ukr.net. Мова текстів — українська. Тема, стиль, форма текстів не обмежені. Надіслати твори потрібно до 21 травня. Запитання надсилайте на ту ж адресу.

like.te.ua

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

Обережно – тонкий лід!

Обережно – тонкий лід!Прокоментуй!

Всі повинні розуміти, яку небезпеку криє у собі лід. Особливо нині, коли з потеплінням він тоншає. Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян бути обачними та не виходити на тонку кригу водойм. Це надзвичайно небезпечно! З початку 2016 року на водоймах області внаслідок необережної поведінки вже загинули 4 людей.

Для настрою і здоров’я: зимовий імбирний чай

Для настрою і здоров’я: зимовий імбирний чайПрокоментуй!

Зимового дня приготуйте чарівний імбирний чай.

У Тернополі розпочинаються стажування у міській раді

У Тернополі розпочинаються стажування у міській радіПрокоментуй!

Молоді тернополяни розпочинають своє стажування в міській раді у рамках «Школи молодого реформатора». 9 лютого в сесійній залі міської ради вони зустрінуться з міським головою Сергієм Надалом.

Як швидко та смачно вилікувати кашель

Як швидко та смачно вилікувати кашельПрокоментуй!

1. Гаряче молоко. 2 варіанти: навпіл з лужною мінеральною водою (типу “Боржомі”) або з медом 1 ч. ложка на склянку. 2. Інжир. Інжир добре вимити, покласти в тепле молоко з розрахунку 1 середній плід на 1,5 склянки. Кип’ятити на слабкому вогні 30 хв. під кришкою. Каструлю укутати рушником, щоб інжир розпарився. Відвар пийте маленькими ковточками.

Українські студенти ТДМУ підтримали ініціативу студентів з Нігерії щодо допомоги тернополянам з соціально незахищених верств населення

Українські студенти ТДМУ підтримали ініціативу студентів з Нігерії щодо допомоги тернополянам з соціально незахищених верств населенняПрокоментуй!

Свою волонтерську роботу продовжують студенти-іноземці Тернопільського державного медичного університету імені

читати далі

Контактна інформація

Соціальні мережі