Тернопільські молоді поети мають шанс бути почутими


Опубліковано: 25.04.2013 в 10:30

Можливість побачити свої поезії надрукованими мають молоді письменники. Наприклад, перемігши у конкурсі Dictum, що його проводить тернопільське видавництво «Крок». Переможець матиме змогу видати книгу в «Кроці». Ті, котрі займуть друге і третє місця, отримають комплекти книжок від видавництва.

Для участі потрібно відіслати твори одним документом обсягом не більше 120 рядків (або один вірш, або кілька текстів), свої фото та біографію на адресу krokbooks@ukr.net. Мова текстів — українська. Тема, стиль, форма текстів не обмежені. Надіслати твори потрібно до 21 травня. Запитання надсилайте на ту ж адресу.

like.te.ua

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

До відома призовників на строкову службу!

До відома призовників на строкову службу!Прокоментуй!

Боронити свою державу – це почесний обов’язок кожного громадянина України.     Сьогодні Батьківщина довіряє Вам найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. У нелегкий для країни час кожен свідомий українець повинен виконати свій священний обов’язок  і пройти військову строкову службу, з метою підтримання Збройних сил України у боєздатному стані, нарощуванні їхньої здатності відповідь реальним і

У Тернополі термомодернізують житлові будинки

У Тернополі термомодернізують житлові будинкиПрокоментуй!

В Тернополі триває реалізація «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя», у рамках якої 70% вартості робті з термомодернізації будинку оплачує міська рада, а інші 30% – мешканці самого будинку.

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості навчали енергоефективності

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості навчали енергоефективностіПрокоментуй!

27 листопада у Тернополі в міськрайонному центрі зайнятості для відвідувачів та працівників центру відбувся семінар на тему: «Енергоефективне підприємництво». Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Зимові рецепти для сильного імунітету

Зимові рецепти для сильного імунітетуПрокоментуй!

Осінь ось-ось закінчиться і настануть зимові холоди зі снігом і морозом, а це означає, що потрібно, як слід, підготуватися і зміцнити свій імунітет.

Експертні ради у Тернополі зібралися на першу робочу зустріч

Експертні ради у Тернополі зібралися на першу робочу зустрічПрокоментуй!

Тернопіль – перше місто в Україні, де при міській раді створюються експертні ради із числа фахівців у певних сферах життєдіяльності міста. Саме їх висновки будуть враховані при прийнятті рішень під час сесії міської ради чи засідання виконавчого комітету, а також експерти надаватимуть власні пропозиції та оцінку кадровим призначенням.

читати далі

Контактна інформація

Соціальні мережі