Тернополяни отримали престижні нагороди та домовилися про співпрацю на Національному форумі Міжнародної торгової палати


Опубліковано: 12.09.2015 в 13:04

emir

В Українському домі у Києві з нагоди Дня підприємця 4 вересня цього року відбувся Національний форум Міжнародної торгової палати ICC Ukraine. Головним гаслом заходу був вислів «Інвестуйте у майбутнє України». У форумі взяли участь заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Руслан Корж, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, народний депутат України, Голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Світлана Заліщук, а також лідери провідних міжнародних неурядових організацій (зокрема, МВФ, ЄБРР, ООН), керівники українських та іноземних підприємств, представники дипломатичного корпусу.

Під час відкриття форуму Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов зазначив, що Міжнародна торгова палата робить усе задля розвитку підприємництва. За його словами, ICC Ukraine спрямовує свої зусилля на формування ефективної платформи комунікації вітчизняного бізнесу і міжнародної ділової спільноти. Завдяки цьому підприємства України все активніше виходять на світову арену. Він також заявив, що з ініціативи Міжнародної торгової палати на ВДНХ невдовзі почнуть діяти шоу-руми з продукцією українських підприємств. Таким чином, в одному місці інвестори зможуть побачити весь економічний потенціал України і налагодити співпрацю.

«Україна підписала угоди про сприяння та захист інвестицій з більш, ніж 70 країнами світу. Ми завершили переговори щодо створення зони вільної торгівлі з Канадою, активізували переговори з Ізраїлем та Туреччиною. Сума прямих іноземних інвестицій, які Україна отримує з-за кордону, складає сьогодні 40 мільярди доларів», – зазначив заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Руслан Корж.

Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна наголосила на тому, що важливим завданням є консолідація підприємницьких кіл та органів влади для відновлення економіки держави. На її думку, лише спільними зусиллями  вдалося шляхом скасування зайвих дозволів та ліцензій зберегти мільйони гривень для підприємців України, які вони можуть використати на свій розвиток. Ксенія Ляпіна зазначила, що досі актуальними залишаються питання подолання бар’єрів для ведення підприємницької діяльності, продовження мораторію на перевірки.

Після завершення офіційної частини Форуму відбулись В2В зустрічі вітчизняних підприємців з потенційними партнерами з інших країн світу. Торгові аташе і бізнес-асоціації країн, підприємці яких прагнуть встановлення довготривалих економічних зв’язків з Україною, презентували українським компаніям і економічний потенціал своєї держави та умови і особливості ведення бізнесу у них.

«Національний форум ICC Ukraine відбувся на високому рівні і досяг поставлених цілей. Потрібно зазначити, що підприємці Тернопілля також взяли участь у цьому масштабному заході. Такі форуми дають можливість встановити тісні контакти і налагодити співпрацю з закордонними партнерами, освоїти нові ринки збуту продукції, започаткувати нові напрямки в бізнесі. Цього разу участь взяли представники ділових і бізнесових кіл з понад тридцяти країн світу. Кожен бажаючий міг особисто домовитися про умови співпраці, гідно представити себе», – розповів віце-президент з питань регіонального співробітництва Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура.

Учасники форуму одержали багато цінної інформації щодо виходу на закордонні ринки. Цікавим був виступ Уповноваженого представника ICC Ukraine в Об’єднаних Арабських Еміратах Юрія Сидорова щодо нових торгових шляхів України з ОАЕ і форуму «Інвестуй в майбутнє України».

«Завдяки власним бізнес справам, у мене сформувалися дуже хороші відносини з членами королівської сім’ї в Арабських Еміратах. Вдалося побудувати план взаємодій, шляхом переговорів донести до них інформацію і аргументувати інтерес щодо виходу  української  продукції на ринок Перської затоки. Чому вони зацікавились? Наша українська продукція дешевше порівняно з європейською, і висока за якістю.

Оскільки ICC Ukraine особливу увагу приділяє саме ринку Перської затоки, Володимиром Щелкуновим було прийнято рішення про те, що ми будемо системно виходити на ринок Арабських Еміратів та взагалі Перської затоки, для того щоб нарощувати експорт, піднімати імідж і ім’я країни на світовому ринку. Там є тільки пісок і нафта-все решта ми можемо експортувати туди, тобто Україна має чимало можливостей для виходу на цей ринок. Наша мета – не стільки залучити інвестиції в Україну з цих країн, скільки відкрити українським виробникам шанс і можливість поставляти різного виду продукцію за кордон», – зазначив Юрій Сидоров.

Він також додав, що за два місяці роботи центру вдалося налагодити торгові шляхи і відправити до ОАЕ більше 20 контейнерів з різною продукцією. «Українські виробники активно надсилають нам велику кількість зразків: двері, фурнітура, цемент, кераміка, граніт, продукти харчування, тощо. Вже зараз на ринку в ОАЕ мають гарний попит деякі групи українських товарів. А взагалі, до кінця вересня ми плануємо відкрити шоу-рум українських продуктів в Дубаї, пiд назвою «Український торговий дім», – додав Уповноважений представник ICC Ukraine в Об’єднаних Арабських Еміратах. (Детальніше про особливості ведення бізнесу в ОАЕ читайте у прикріпленому файлі)

Як повідомив віце-президент з питань регіонального співробітництва Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура, йому вдалося домовитися, аби Тернопільщина також гідно була представлена в шоу-румах на ВДНХ і в Дубаї.

Відбулося багато панельних дискусій з торговими представниками та підприємцями з більш, як 30 краін світу, досягнуті домовленості про співпрацю в Україні та за її межами. Наприклад, тернопільський підприємець, генеральний директор «Світоприбор» Ігор Поліщук домовився про співпрацю з Дніпропетровською областю та представниками бізнесу в ній.

В рамках Національного форуму відбулося нагородження тих, хто доклав максимум зусиль для розвитку підприємництва і залучення інвестицій в українську економіку. Генеральний директор підприємства «Світоприбор» Ігор Поліщук був відзначений за розвиток підприємництва. Радник голови Донецької обласної цивільно-військової адміністрації Павла Жебрівського з питань міжнародного співробітництва Руслан Кулик, який ще донедавна виконував обов’язки заступника начальника департаменту економіки – начальника управління зовшіньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської облдержадміністрації, отримав подяку від Міжнародної торгової палати за створення сприятливого інвестиційного клімату. Потрібно зазначити, що Руслан Васильович вирішив на громадських засадах допомогти територіям, які перебувають на лінії вогню, відновити свій економічний потенціал і привабити туди інвесторів.

Нагородою «Золота пектораль» був відзначений віце-президент з питань регіонального співробітництва Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура, який своєю щоденної діяльністю докладає чимало зусиль для презентування економічної привабливості регіонів, зокрема Тернопілля, розвитку міжнародної співпраці.

Національний форум завершився благодійним гала-концертом «Мир заради дітей», який є частиною благодійного проекту допомоги дітям, постраждалим внаслідок військової агресії на Сході України. Це проект започаткований і реалізовується Міжнародної торговою палатою ICC Ukraine у партнерстві з волонтерськими організаціями та громадськими активістами України.

Усі кошти, зібрані під час концерту, були спрямовані на довгострокові відрядження лікарів-добровольців до постраждалих районів Донецької та Луганської областей для надання допомоги дітям та придбання медичних препаратів і обладнання для дитячих лікарень регіону.

Відомі українські виконавці — учасники концерту перерахували свій гонорар для реалізації проекту. Участь у цьому благодійному концерті взяли такі відомі виконавці, як Анастасія Приходько, Злата Огневич, Марія Яремчук, Інеш, Анатолій Матвійчук та інші. Також понад 100 дітей взяли безпосередню участь у концерті та отримали подарунки.

За словами Президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова, проведення благодійного концерту в рамках Форуму слугуватиме просуванню в Україні практики корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.

 

 

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі