«Світло надії» та «Мережа ЛЖВ» шукають партнерів


Опубліковано: 18.09.2015 в 12:30

vak

Благодійна організація «Світло надії» спільно з ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках проекту «Комплексний підхід до подолання епідемії ВІЛ/СНІД» оголошує конкурс на визначення партнерів для реалізації спільних адвокаційних ініціатив направлених на забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп.

 

Проект передбачає реалізацію адвокаційних ініціатив на регіональних рівнях, направлених на:

  • залучення ресурсів та фінансування з місцевих бюджетів для забезпечення сталості сервісів НУО;
  • активізацію діяльності представників місцевої влади у напрямку забезпечення фінансування послуг з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки за кошти місцевих бюджетів;
  • запровадження практики соціальної підзвітності місцевої влади та включення НУО до процесу моніторингу за розподілом та використанням коштів місцевих бюджетів

У процесі реалізації цього проекту буде здійснено ряд заходів, які дозволять:

  • посилити роль НУО у процесі прийняття рішень місцевими органами влади;
  • забезпечити сталість роботи послуг для уразливих до ВІЛ груп
  • залучити НУО до повного циклу соціальної підзвітності, давши можливість оцінювати ефективність політики та виконання зобов’язань владою;
  • налагодити тісний взаємозв’язок між потребами громад та пріоритетами місцевої влади.
  • залучити ресурси та кошти місцевих бюджетів для реалізації соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп

У рамках конкурсу передбачається визначити 8 НУО партнерів з різних областей України. Які будуть залучені до реалізації проекту і впродовж 2015-2016 років реалізують адвокаційні ініціативи направлені на забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп. БО «Світло надії» виступить як консалтинговий центр для партнерських організацій і забезпечить технічну та матеріальну підтримку партнерам проекту у процесі реалізації регіональних ініціатив.

 

Організації, які зацікавлені у співпраці з проектом і мають бажання взяти участь у його реалізації, мають подати заявку встановленої форми (http://iaaukraine.org/sites/default/files/anketa.doc). Заявки приймаються до 25 вересня 2015 року за електронною адресою: iradomnenko@lightofhope.com.ua.

До розгляду прийматимуться заявки, отримані від НУО, що працюють у сфері ВІЛ/СНІД, мають досвід виконання адвокаційних проектів, мають відповідні технічні та людські ресурси.

Остаточне визначення партнерів, які будуть залучені до реалізації проекту відбудеться не пізніше 29 вересня 2015 року. До процесу визначення будуть залучені експерти БО «Світло надії» та співробітники Центрального офісу Всеукраїнської Мережі ЛЖВ. Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 01 жовтня 2015 року.

 

Ірина Домненко, БО «Світло надії»

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі