На Тернопільщині продовжують боротися з корупцією


Опубліковано: 05.09.2015 в 11:47

habar

Результати роботи УПЗСЕ УМВС України у Тернопільській області за 8 місяців 2015 року з протидії фактам вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Серед хабарників — медики

Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення відносно члена Теребовлянської міжрайонної МСЕК, лікаря-невропатолога, яка вимагала й отримала неправомірну вигоду в розмірі 2 тис. грн. Вказану суму коштів медик вимагала за надання громадянину третьої групи інвалідності для подальшого комісування як непридатної особи до мобілізації та проходження військової служби у лавах Збройних сил України.

Також кримінальне провадження відкрито за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди з боку головного лікаря Тернопільського районного територіального медичного обєднання, депутата Тернопільської обласної ради, Верховного отамана Українського козацтва. Останній вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду в розмірі 200 тис грн за те, що продовжить йому  договір оренди приміщення, загальною площею 135 м кв, яке перебуває на балансі даного лікувального закладу із подальшим правом його викупу.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження по факту вимагання й отримання неправомірної вигоди з боку головного лікаря Микулинецької центральної комунальної районної лікарні. Той вимагав і отримав від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 100 доларів США.  Стільки вимагав за видачу клопотання щодо подальшого працевлаштування його знайомої, жительки райцентру Теребовля у лікувальний заклад на посаду медсестри після закінчення навчання у Чортківському державному медичному коледжі.

Вимагають гроші за… «вплив на посадових осіб»

За матеріалами УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України зі сторони особи, яка отримала неправомірну вигоду в сумі 825 грн за вплив на посадових осіб УДСМ в Тернопільській області.

Відкрите кримінальне провадження й відносно громадянина, який вимагав неправомірну вигоду в сумі 30 тис грн за вплив на посадових осіб органу державної влади.

Кримінальне провадження  відкрите стосовно спеціаліста юридичного відділу Тернопільської обласної державної адміністрації, який одержав неправомірну вигоду в сумі 1300 доларів США для подальшої передачі посадовим особам Тернопільської ОДА за працевлаштування у вказану державну установу.

Виявлено і задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди зі сторони голови Мшанецької сільради. Той вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 23 0000 грн за сприяння в отриманні у користування земельної ділянки.

Відкрите кримінальне провадження за фактом надання неправомірної вигоди у розмірі 4 тис грн посадовій особі з боку громадянки.

За фактом надання неправомірної вигоди у розмірі 4 тис грн посадовій особі з боку двох громадян відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.369 КК України.

«На гарячому» спіймали начальника ЦНАП

До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження по факту вимагання та отримання неправомірної вигоди з боку начальника центру з надання адміністративних послуг, повязаних із використанням транспортних засобів у місті Підгайці Тернопільської області. Той вимагав та отримав від жителя Бережанського району неправомірну вигоду в сумі 1,2 тис грн за те, що посприяє у здачі екзамену з Правил дорожнього руху та поверне останньому водійське посвідчення категорії «В», «С», «С1». Документ був вилучений  внаслідок керування транспортним засобом у стані алкогольного спяніння.

У реєстраційній службі теж вимагають хабар

Прокуратура Тернопільської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесла відомості про відкриття кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України по факту одержання неправомірної вигоди від начальника реєстраційної служби Бережанського районного управління юстиції, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 44 тис грн за сприяння у реєстрації договорів оренди земельних ділянок.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження про те, що громадянка надала неправомірну вигоду в сумі 824,7 гривень за позитивний вплив на прийняття рішення посадовими особами Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області. Вказані особи уповноважені здійснювати прийом заяв-анкет від громадян щодо оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон, з метою прийняття такої заяви позачергово.

Дають хабарі, щоб уникнути АТО

Відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 369 КК України зі сторони спеціаліста відділу матеріально-технічного забезпечення Зборівсько-Козівського ОРВК. Протягом травня поточного року той підбурював військовозобовязаного, жителя Козівського району, аби він надав військовому комісару Зборівсько-Козівського ОРВК неправомірну вигоду в сумі 1600 доларів США. Стільки коштувало сприяння в ухиленні від мобілізації та проходженні військової служби у лавах Збройних сил України.

Відкрите кримінальне провадження по факту зловживання впливом зі сторони громадянина, який вимагав та одержав неправомірну вимогу в розмірі 6 тис грн від тернополянина за вплив на посадових осіб військово-лікарської комісії Тернопільського міського військового комісаріату щодо надання висновку про непридатність до проходження військової служби.

Працівниками відділу протидії хабарництву та організованим формам злочинності у сфері економіки задокументовано факт підбурювання до надання неправомірної вигоди зі сторони групи осіб у складі заступника начальника територіального центру соціального обслуговування в Тернопільському районі та адвоката, які діючи у злочинній змові вимагали та одержали неправомірну вигоду в розмірі 1700 доларів США від громадянина за вплив на прийняття рішення посадовими особами Тернопільського обласного військового комісаріату щодо ухилення від мобілізації та подальшого не проходження військової служби у Збройних силах України.

«Не чистим на руку» виявився директор будинку культури

За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України виявлено й задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди зі сторони директора комунальної установи «Кременецький районний будинок культури». Посадовець, вступивши у злочинну змову з директором комунальної установи «Шумський районний будинок культури», вимагали та отримали від громадянки, жительки Тернополя неправомірну вигоду в розмірі 10 тис грн та 6 тис грн відповідно за надання дозволу на розміщення виставки-ярмарки продажу трикотажних виробів.

За «сприяння у навчанні» хабар вимагав директор автошколи

Працівники відділу протидії хабарництву та організованих форма злочинності у сфері економіки УПЗСЕ УМВС України в Тернопільській області, спільно з працівниками МРВ №1 УПЗСЕ УМВС України в Тернопільській області під час виконання слідчих дій у рамках кримінального провадження виявили і задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди зі сторони директора автошколи «Двигун». Останній вимагав та отримав від жителя Тернополя не правомірну вигоду у розмірі 5 тис грн за сприяння у проходженні навчання, здачі іспитів та отримання водійського посвідчення категорії «D».

Відкрите кримінальне провадження стосовно громадянина, який у квітні цього року надав неправомірну вигоду в розмірі 500 гривень працівникам Теребовлянського ВДАІ за вирішення питання щодо не притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення ПДР.

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі