На Зборівщині пройде зимовий марш, присвячений Омеляну Польовому


Опубліковано: 21.02.2013 в 08:20

У Зборові, що на Тернопільщині, продовжується  кампанія “Пам’ятай  про великі дні наших визвольних змагань”. Двадцять третього лютого відбудеться зимовий вимарш, присвячений легендарному командиру ВО “Лисоня”, полковнику УПА Омеляну Польовому. Ініціаторами є Зборівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу та товариство “Просвіта”.

– На учасників чекають лекції про націоналістичний рух в Україні, ватра,  гутірки на різноманітні теми, – розповідає організатор акції Василь Мудло. – Також наші учасники матимуть змогу позмагатися зі стрільби, пограти теренову гру та пройти не один кілометр бездоріжжя. Ми плануємо відвідати місця найбільших боїв упівців проти військ НКВС – Озерна, Осташівці, Несторівці, Курівці, Висепівці.

Організатори пропонують зголошуватися усім молодим, свідомим та енергійним, та тим хто  хоче провести час в хорошій компанії, дізнатися багато чого нового та цікавого.

З усіма питаннями стосовно участі у вимарші можна звертатися до пана Василя за номером телефону: 0989760524

 

P.S. Під час походу діє заборона на паління, вживання алкогольних напоїв, адже однією з цілей заходу є пропаганда здорового способу життя серед молоді.

like

 

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

До відома призовників на строкову службу!

До відома призовників на строкову службу!Прокоментуй!

Боронити свою державу – це почесний обов’язок кожного громадянина України.     Сьогодні Батьківщина довіряє Вам найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. У нелегкий для країни час кожен свідомий українець повинен виконати свій священний обов’язок  і пройти військову строкову службу, з метою підтримання Збройних сил України у боєздатному стані, нарощуванні їхньої здатності відповідь реальним і

У Тернополі термомодернізують житлові будинки

У Тернополі термомодернізують житлові будинкиПрокоментуй!

В Тернополі триває реалізація «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя», у рамках якої 70% вартості робті з термомодернізації будинку оплачує міська рада, а інші 30% – мешканці самого будинку.

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості навчали енергоефективності

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості навчали енергоефективностіПрокоментуй!

27 листопада у Тернополі в міськрайонному центрі зайнятості для відвідувачів та працівників центру відбувся семінар на тему: «Енергоефективне підприємництво». Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Зимові рецепти для сильного імунітету

Зимові рецепти для сильного імунітетуПрокоментуй!

Осінь ось-ось закінчиться і настануть зимові холоди зі снігом і морозом, а це означає, що потрібно, як слід, підготуватися і зміцнити свій імунітет.

Експертні ради у Тернополі зібралися на першу робочу зустріч

Експертні ради у Тернополі зібралися на першу робочу зустрічПрокоментуй!

Тернопіль – перше місто в Україні, де при міській раді створюються експертні ради із числа фахівців у певних сферах життєдіяльності міста. Саме їх висновки будуть враховані при прийнятті рішень під час сесії міської ради чи засідання виконавчого комітету, а також експерти надаватимуть власні пропозиції та оцінку кадровим призначенням.

читати далі

Контактна інформація

Соціальні мережі