Збільшення страхового стажу для соцпрацівників, медиків та педагогів – незаконне


Опубліковано: 10.08.2015 в 08:30

pensioner

Постанова уряду №529 від 29 липня, за якою збільшено стаж для медичних, педагогічних та соціальних працівників порушує ст. 22 Конституції України та суттєво звужує права цих категорій працівників.

За словами голови Партії пенсіонерів Миколи Кукуріки: «Постанова уряду фактично звужує зміст і значення величин показників, за якими і визначається право на пенсійне забезпечення соцпрацівників, медиків та педагогів. Таким чином цим документом підриваються основи пенсійного забезпечення в країні».

Голова ППУ також нагадав, що у рішенні Конституційного суду  від 11 жовтня 2005 року в справі N 1-21/2005, про рівень пенсії й щомісячного довічного грошового утримання вказано, що «зміст прав і свобод людини – це умови й засоби, які визначають матеріальні та духовні можливості людини, необхідні для задоволення потреб її існування й розвитку. Обсяг прав людини – це кількісні показники відповідних можливостей, які характеризують його множинність, величину, інтенсивність і ступінь прояву та виражені у певних одиницях виміру.

Звуження змісту прав і свобод означає зменшення ознак, змістовних характеристик можливостей людини, які відображаються відповідними правами та свободами, тобто якісних характеристик права. Звуження обсягу прав і свобод – це зменшення кола суб’єктів, розміру території, часу, розміру або кількості благ, чи будь-яких інших кількісно вимірюваних показників використання прав і свобод, тобто їх кількісної характеристики».

На думку голови Партії пенсіонерів українська влада веде з теперішніми та майбутніми пенсіонерами нечесну гру, постійно порушуючи основи Конституції.

«Призначення пенсій  визначено ст.12 закону «Про пенсійне забезпечення» ,та ст. 26 закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Ці закони є основами основ права на соціальний захист громадян України і гарантуються ст. 46 Конституції України. Із збільшенням стажу медикам, педагогам і соцпрацівникам фактично відбулося звуження змісту та обсягу прав громадян, яке не допускається при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів відповідно  22 ст. Конституції України», – наголосив Микола Кукуріка.

 

Нагадаємо, з 1 квітня 2015 року стаж, який необхідний для отримання пенсії соцпрацівникам, медикам, педагогам збільшується на 6 місяців щороку, поки з 1 квітня 2024 не досягне 30 років.

 

Прес-служба Партії пенсіонерів України

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі