Весь керівний склад вищих військових навчальних закладів має пройти через зону проведення АТО, – Степан Полторак


Опубліковано: 05.10.2015 в 15:30

ato

Про це 1 жовтня, під час розширеного засідання колегії оборонного відомства у Києві повідомив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.
Окрім цього, по завершенню колегії було прийнято рішення щодо створення комісії з питань реформування військових ВНЗ. До 1 листопада комісія підготує пропозиції щодо реформування системи вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.
За словами Міністра оборони, участь Збройних Сил України у проведенні антитерористичної операції на Сході України показала, що значна частина офіцерів не лише тактичного, а й оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівня, які пройшли навчання у вищих військових навчальних закладах не завжди були готові своєчасно приймати необхідні вірні рішення у складних умовах.
«Аби виправити цю ситуацію, в першу чергу мала спрацювати система підготовки офіцерів – потрібно було переглянути програми навчання, розібратися з науково-педагогічним складом, зробити висновки і готувати офіцерів до подальшої діяльності. На попередньому засіданні колегії Міністерства оборони України було визначено завдання щодо проведення атестування науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів. Вважаю, що воно виконано незадовільно», – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.
Як підкреслив Міністр оборони України, комісії у військових вишах не втручалися серйозно в роботу з підготовки випускників.
«Вимушений констатувати: повністю сьогодні я задоволений роботою тільки начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенанта Павла Ткачука. На жаль, деякі керівники не відчувають загроз, не відчувають необхідності реформуватися, створювати нові умови і змінювати підходи до навчання. Звертаюсь до вас – це перший тест на відповідність займаним посадам. Ви не бачите проблем, не бачите цілісної картини – я не бачу вас на цьому місці», – наголосив генерал-полковник Степан Полторак.
Керівник оборонного відомства сформулював чітку вимогу – викладатимуть у військових вишах ті, хто має досвід бойових дій.
«Весь керівний склад вищих навчальних закладів має пройти через зону проведення антитерористичної операції, безпосередньо беручи участь в плануванні та веденні бойових дій. Начальниками кафедр, їхніми заступниками, старшими викладачами та викладачами мають бути тільки учасники АТО. Не може викладач, який знає, як воювати теоретично, вчити того, хто має практичний досвід», – зауважив генерал-полковник Степан Полторак.
Він також заборонив залишати у військових вишах випускників одразу після завершення навчання. Продовжити службу у ВВНЗ офіцери матимуть змогу виключно після набуття практичного бойового досвіду під час проходження служби у військах.
Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак також поінформував про прийняте рішення щодо позапланової перевірки Головною інспекцією окремих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.
Керівники вищих навчальних закладів будуть розглянуті на вищій атестаційній комісії Міністерства оборони України на предмет відповідності займаним посадам.

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі