Актуальні гранти


Опубліковано: 18.01.2016 в 12:05

grant

Актуальні гранти, що демонструють різноманіття питань, на які може бути спрямована діяльність громадського сектору: гендер, збереження культурної спадщини, освіта, охорона довкілля та зменшення рівня бідності:

Грантові можливості для українських університетів. Українські університети запрошуються до участі у конкурсі на отримання грантів для підтримки мобільності та партнерства між вищими навчальними закладами України та Великобританії.

Гранти надаються Британською Радою в рамках програми з Інтерналізації вищої освіти. Останній день конкурсу на отримання Гранту на ознайомчі візити (до ?2,400) – 31 січня 2016 року.
Детальніше – http://www.britishcouncil.org.ua/en/programmes/education/opportunities-universities

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві надає гранти у межах програми «Великий проект» від Посольського фонду США збереження  культурної спадщини. Грантовий конкурс «Великий проект» фонду AFCP спрямований на збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель, пам’ятників та музейних колекцій, що мають виняткову цінність у відображенні чи інтерпретації спадщини країни чи регіону.  Розміри фінансування проектів: від 200 до 500 тисяч доларів США. Дедлайн: 28 січня 2016 року.
Детальніше – http://gurt.org.ua/news/grants/30489/

Глобальний Фонд для Жінок надає грантову підтримку проектів жіночих громадських організацій (ініціатив), чия діяльність спрямована на покращення становища жінок і дівчат. Серед напрямків фінансування проектів: побудова миру і викорінення гендерного насильства; поліпшення загального і репродуктивного здоров’я жінок; сприяння участі жінок в суспільно-політичному житті; забезпечення економічної і екологічної справедливості; підвищення доступу до освіти; розвиток філантропії на підтримку соціальних змін. Розміри фінансування проектів: від 500 до 20 000 доларів на рік. Дедлайн: 31 січня 2016 року.
Детальніше – http://gurt.org.ua/news/grants/28359/

Програма Demo Environment Sida надає гранти неприбутковим організаціям, академічним установам, фондам та бізнес структурам. Грантова програма має на меті сприяти сталому розвитку та зменшенню рівня бідності завдяки активізації партнерських відносин та поширенню знань про інновативні технологічні рішення. Заявники можуть можуть брати участь у двох грантових конкурсах у межах програми:Planning Grants – максимальний бюджет – 350,000 шведських крон – дедлайн: 18 березня 2016 року; Demonstration Project Grants – від 500,000 to 1,800,000 шведських крон –  дедлайн – 19 лютого 2016 року).
Детальніше – http://gurt.org.ua/news/grants/30552/

BEARRTrust оголошує про відкриття програми малих грантів на 2016-й рік та запрошує НУО та інші організації до подання заявок проектів, що підтримують навчання (розвиток навичок) біженців та внутнішньо переміщених осіб. Програма малих грантів 2016 року спрямована напідтримку обміну досвідом та знаннями між некомерційними організаціями, що мають відповідні цілі; більш широкого розповсюдження найкращих практик; покращення співпраці та координації серед некомерційних та інших організацій, що працюють з цільовими групами; підвищення рівня обізнаності та залучення громадських організацій до вирішення окремих проблем. Максимальний розмір фінансування – 3000 фунтів стерлінгів. Дедлайн: 1 березня 2016 року.
Детальніше – http://gurt.org.ua/news/grants/30516/.

Міжнародний Вишеградський Фонд надає фінансування у межах конкурсу малих грантів для таких шести категорій: культурного співробітництва, наукового обміну та досліджень, освіти, молодіжних обмінів, транскордонного співробітництва або просування туризму. Неурядові організації, організації громадянського суспільства, муніципалітети та місцеві органи влади, школи та університети, а також приватні компанії або окремі громадяни мають право на отримання грантової підтримки, за умови, що проекти пов’язані з регіоном V4 і подальшим розвитком співробітництва між партнерами по проекту , що базуються в регіоні. За правилами, мають бути залучені партнери щонайменше, трьох країн Вишеградської група – V4 (Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина). Фінансовий внесок Фонду не може перевищувати 80% від загальної вартості проекту, і повинен обов’язково включати внесок заявника. Максимальний бюджет проектів: 6 000 тисяч євро. Дедлайн: 1 березня 2016 року. Детальніше –http://visegradfund.org/grants/standard-grants

Добірку грантів підготовлено департаментом економічного співробітництва, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва облдержадміністрації за матеріалами Новин Британської ради, Ресурсного центру «Гурт».

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткою

«Бонус Плюс» від ПриватБанку надає можливість кожному тернополянину отримати значну знижку при розрахунку карткоюПрокоментуй!

На Тернопільщині продовжує активно збільшуватися кількість партнерів – учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку, що надають індивідуальну знижку клієнтам в рамках акції “Більше бонусів”.  Відтепер мешканці та гості Тернопільщини можуть не тільки скуштувати смачну піцу, випити філіжанку кави у кав’ярні, придбати товари чи послугами, але й заощадити на цьому більше, ніж зазвичай.

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендіїПрокоментуй!

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимуть

Тернополяни, які мають пільги, субсидій не отримуватимутьПрокоментуй!

Зобов’язання з відшкодування частини вартості спожитого газу бере на себе держава шляхом надавання споживачам субсидій та пільг. Однак споживачі мають пам’ятати: пільги не надаватимуться, якщо домогосподарство вже отримує субсидію.

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірівПрокоментуй!

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент – заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул. Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬

Тернополяни мають шанс зробити фотосесію у стилі VOGUE‬Прокоментуй!

Для цього варто поспішити, нагадує натхненниця проекту у Тернополі Наталя Процик, адже фотосесія відбудеться вже незабаром – 26 липня. Відтак звязатися із координаторами проекту необхідно не пізніше п’ятниці, 22 липня. Як каже Наталя, станом на

читати далі
pbs
SH_RAMKA
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
baner_ato

Контактна інформація

Соціальні мережі