Чи здійснилися минулорічні прогнози астрологів для тернополян та всієї України?


Опубліковано: 31.12.2012 в 07:55

Останнім часом модно робити прогнози на майбутнє. У світі ціла індустрія з астрологами, провидцями, віщунами. Хтось отримує інформацію з космосу, хтось використовує, якщо можна так сказати, більш наукові методи. До таких людей ходять підприємці, політики, зірки шоу-бузнесу. Та що там – астрологічні прогнози можна знайти мало не у кожній газеті. Але наскільки їм варто вірити – ось питання.

Ми вирішили не відходити від традиції, і за допомогою професіоналів склали свої пронози для країни на рік 2013, а заодно проаналізували, чи справдились минулорічні передбачення.

Що з цього вийшло – знає Ірина Симоніна.

Влад Росс, астролог: 

- Очень хорошие шансы договориться по нефти, по газу в 2013 году цена будет понижена.

Олена Максимова, астролог:

- Мы должны достаточно хорошо выступить на спортивных соревнованиях разного уровня.

А ще підвищення народжуваності, відсутність природних катаклізмів і спекотне літо. Прогнозують також не дуже позитивні речі.

Олена Калантарова, голова Спілки астрологів України:

- 2013 год – это самая нижняя точка для Украины.

Такий на думку астрологів буде 2013 рік. Але наскільки правильними будуть прогнози, сьогодні ми цього не знаємо. Та можна провести аналогію з кінцем 2011 року, і подивитись, що тоді прогнозували астрологи.

Перше, чим усіх лякали, це кінець світу. Якщо ви дивитеся це, то значить не справдилось.

Майя Савицька, дослідник Священного календаря Майя:

- 21 декабря означает, что мы заканчиваем цикл биосферы, мы заканчиваем цикл гомо-сапиенс, и мы переходим в следующее измерение, которое называется ноосфера. Это изменения разума. Эта следующая стадия эволюции человеческого разума. Мы совершаем эволюционный рывок, в своем разуме. И мы входим в ту стадию эволюции разума.

Друге, чим лякали українців на початку 2012 року – це різким погіршенням економічної ситуації. Ось вирізка із статті на одному із українських сайтів.

- Наихудшее, что грозит Украине – экономическая блокада.

А це відео прогноз одеського астролога Влада Росса.

Влад Росс, астролог:

- Предвижу крушение гривны. Где-то в рамках 11 гривен за доллар.

Ані кінця світу, ані різких економічних негараздів та стрибків гривні ніхто не бачив. Тож виникає запитання щодо правдивості астрологічних прогнозів. Спробуємо розібратись, яким чином астрологи створюють прогнози і чи є там наукова складова. Ми звернулись до Ігоря Нікішина, який практикує астрологію вже 12 років.

Ігор Нікішин, директор українського астрологічного інституту Павла Глоби:

- Астрологи принимают за точку отсчета начало любого события. По началу можно судить, как будет протекать весь процесс, по рождению человека, по моменту, где и когда это произошло, можно сделать прогноз на всю оставшуюся жизнь. То же самое касается гороскопа не только человека, а так же гороскопа государства, партии, предприятия.

Ось так виглядає астрологічна карта України. А рухомі знаки – це реальний рух планет, правда, в пришвидшеному вигляді. Щоб дізнатись, що лежить в основі астрологічних передбачень, ми звернулись до голови спілки астрологів України Олени Калантарової.

Олена Калантарова, голова спілки астрологів України:

- В основе лежит точный прощет, разcмотрение от 400 карт и выше, для того, чтобы спрогнозировать ситуацию. Это такая очень кропотливая работа, но все зависит от мастерства того человека, который этим занимается.

Ігор Нікішин, директор українського астрологічного інституту Павла Глоби:

- Нормальная точность совпадения у профессиональных астрологов составляет 80-85%. Я считаю, что это очень неплохой результат.

Ми запитали у тих астрологів, які прогнозували Україні економічні негаразди, чому ж їхні прогнози не справдились.

Влад Росс, астролог:

- У нас грамотные политики, они читают прогнозы, в том числе и о девальвации гривны были заранеепредупреждены, прочитали и все сделали, удержали.

Олена Максимова, астролог:

- На счет экономической блокады – да, ее нет сейчас, это правда. Это точно. Этого не произошло.Лучше указать на какие-то неприятности, которые могут произойти, с тем, чтобы можно было обратить на это

внимание или воспрепятствовать этому.

Чи правду говорять астрологи про 2013 рік, чи знову згущують фарби, щоб звернути увагу на проблеми? Про все це ми дізнаємося тільки в кінці наступного року.

Автор: Ірина Симоніна. Оператори: Микола Піддубний, Сергій Дунда. “Підсумки року”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

“У ці Світлі дні усім без винятку необхідно забути про будь-які чвари та суперечності”

“У ці Світлі дні усім без винятку необхідно забути про будь-які чвари та суперечності”Прокоментуй!

Наша читачка Катерина Бойко зауважила цікаву річ: цього року співпадає день святкування Воскресіння Христового у церквах всіх конфесій. Цього року святкувати Великдень всі протестанти , католики і православні християни будуть 20 квітня.  А ось дата єврейської Пасхи визначається так: вона встановлюється на 15 добу місяця весни – нісан . У 2014 році іудейський Песах відзначатися буде

Графіки руху автобусів до кладовища у Великодні дні

Графіки руху автобусів до кладовища у Великодні дніПрокоментуй!

Пропонуємо тернополянам ознайомитися із графіком руху громадського транспорту у сторону кладовища у Підгородньому. Контактні телефони: Маршрут Перевізник Телефони Тролейбус №8 КП «Тернопільелектротранс» 43-62-88- приймальня 43-61-31 – диспетчер Автобус №11 КП «Міськавтотранс» 43-19-30- директор 53-71-10 – диспетчер Автобус №27 ТОВ «Назар-транс» 0677527438 – директор 51-49-85 Автобус №30 ПАТ «Тернопільське АТП 16127» 52-80-34 – директор 52-52-23 приймальня

Чи перейменують Тернопіль на Тарнопіль?

Чи перейменують Тернопіль на Тарнопіль?1 коментар

Учасники Тернопільського вуличного університету організували зустріч, присвячену Дню замку та першій письмовій згадці про наше місто. Лекцію “Минуле і сучасне Тернополя” зачитав для студентської молоді міський голова. За словами співорганізатора Ігора Білика, місце проведення лекції обрали не просто, адже саме біля Тернопільського замку відбулось чимало подій, які вплинули на розвиток  міста. – На жаль, погода нам

Господині з Тернопільщини для випікання паски витрачають сотні яєць

Господині з Тернопільщини для випікання паски витрачають сотні яєцьПрокоментуй!

Паска – священна страва, до приготування якої треба підходити з чистими думками та з молитвою. Однак не завадить знати і певні гастрономічні моменти виготовлення цієї страви. «Колись жінки зазвичай бралися випікати паски у четвер та п’ятницю, — розповідає бабуся Магда Лучик з Тернополя. — Удосвіта ставили духм’яну розчину, напалювали печі. Кожна господиня перед тим, як

Мар’ян Вархолік будує Тернопіль з сірників

Мар’ян Вархолік будує Тернопіль з сірниківПрокоментуй!

Відомий у місті майстер із виготовлення маленьких сірникових шедеврів з села Великі Гаї, що неподалік Тернополя, Мар’ян Вархолік розпочав роботу над новим “сірниковим” проектом. Із цього нехитрого матеріалу він творить стадіони, гітари, церкви, фортеці і картини.  На цей раз хлопець взявся створити “Сірниковий Тернопіль”. –  Роботу над проектом я почав минулого року в травні, коли

читати далі

Контактна інформація

Соціальні мережі