Чи здійснилися минулорічні прогнози астрологів для тернополян та всієї України?


Опубліковано: 31.12.2012 в 07:55

Останнім часом модно робити прогнози на майбутнє. У світі ціла індустрія з астрологами, провидцями, віщунами. Хтось отримує інформацію з космосу, хтось використовує, якщо можна так сказати, більш наукові методи. До таких людей ходять підприємці, політики, зірки шоу-бузнесу. Та що там – астрологічні прогнози можна знайти мало не у кожній газеті. Але наскільки їм варто вірити – ось питання.

Ми вирішили не відходити від традиції, і за допомогою професіоналів склали свої пронози для країни на рік 2013, а заодно проаналізували, чи справдились минулорічні передбачення.

Що з цього вийшло – знає Ірина Симоніна.

Влад Росс, астролог: 

- Очень хорошие шансы договориться по нефти, по газу в 2013 году цена будет понижена.

Олена Максимова, астролог:

- Мы должны достаточно хорошо выступить на спортивных соревнованиях разного уровня.

А ще підвищення народжуваності, відсутність природних катаклізмів і спекотне літо. Прогнозують також не дуже позитивні речі.

Олена Калантарова, голова Спілки астрологів України:

- 2013 год – это самая нижняя точка для Украины.

Такий на думку астрологів буде 2013 рік. Але наскільки правильними будуть прогнози, сьогодні ми цього не знаємо. Та можна провести аналогію з кінцем 2011 року, і подивитись, що тоді прогнозували астрологи.

Перше, чим усіх лякали, це кінець світу. Якщо ви дивитеся це, то значить не справдилось.

Майя Савицька, дослідник Священного календаря Майя:

- 21 декабря означает, что мы заканчиваем цикл биосферы, мы заканчиваем цикл гомо-сапиенс, и мы переходим в следующее измерение, которое называется ноосфера. Это изменения разума. Эта следующая стадия эволюции человеческого разума. Мы совершаем эволюционный рывок, в своем разуме. И мы входим в ту стадию эволюции разума.

Друге, чим лякали українців на початку 2012 року – це різким погіршенням економічної ситуації. Ось вирізка із статті на одному із українських сайтів.

- Наихудшее, что грозит Украине – экономическая блокада.

А це відео прогноз одеського астролога Влада Росса.

Влад Росс, астролог:

- Предвижу крушение гривны. Где-то в рамках 11 гривен за доллар.

Ані кінця світу, ані різких економічних негараздів та стрибків гривні ніхто не бачив. Тож виникає запитання щодо правдивості астрологічних прогнозів. Спробуємо розібратись, яким чином астрологи створюють прогнози і чи є там наукова складова. Ми звернулись до Ігоря Нікішина, який практикує астрологію вже 12 років.

Ігор Нікішин, директор українського астрологічного інституту Павла Глоби:

- Астрологи принимают за точку отсчета начало любого события. По началу можно судить, как будет протекать весь процесс, по рождению человека, по моменту, где и когда это произошло, можно сделать прогноз на всю оставшуюся жизнь. То же самое касается гороскопа не только человека, а так же гороскопа государства, партии, предприятия.

Ось так виглядає астрологічна карта України. А рухомі знаки – це реальний рух планет, правда, в пришвидшеному вигляді. Щоб дізнатись, що лежить в основі астрологічних передбачень, ми звернулись до голови спілки астрологів України Олени Калантарової.

Олена Калантарова, голова спілки астрологів України:

- В основе лежит точный прощет, разcмотрение от 400 карт и выше, для того, чтобы спрогнозировать ситуацию. Это такая очень кропотливая работа, но все зависит от мастерства того человека, который этим занимается.

Ігор Нікішин, директор українського астрологічного інституту Павла Глоби:

- Нормальная точность совпадения у профессиональных астрологов составляет 80-85%. Я считаю, что это очень неплохой результат.

Ми запитали у тих астрологів, які прогнозували Україні економічні негаразди, чому ж їхні прогнози не справдились.

Влад Росс, астролог:

- У нас грамотные политики, они читают прогнозы, в том числе и о девальвации гривны были заранеепредупреждены, прочитали и все сделали, удержали.

Олена Максимова, астролог:

- На счет экономической блокады – да, ее нет сейчас, это правда. Это точно. Этого не произошло.Лучше указать на какие-то неприятности, которые могут произойти, с тем, чтобы можно было обратить на это

внимание или воспрепятствовать этому.

Чи правду говорять астрологи про 2013 рік, чи знову згущують фарби, щоб звернути увагу на проблеми? Про все це ми дізнаємося тільки в кінці наступного року.

Автор: Ірина Симоніна. Оператори: Микола Піддубний, Сергій Дунда. “Підсумки року”.

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

Аркадій Войтюк: “Зверху все видно”

Аркадій Войтюк: “Зверху все видно”Прокоментуй!

Колишній тернопільський студент Аркадій Войтюк, який прославився завдяки участі у шоу “Х-Фактор” та “Новій хвилі” , відповів на  декілька запитань виданню “Шоубіз” -Чим зараз займаєшся , що нового ? -Нового багато, але зараз не той період аби вихвалятися. Все згодом.   -Як відносишся до ситуації , яка склалася з Ані Лорак? -Я ще не така

Серед бійців не прийнято бритися та фотографуватися: це погана прикмета

Серед бійців не прийнято бритися та фотографуватися: це погана прикметаПрокоментуй!

Цього тижня представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан доправив чергову партію допомоги у бойову частину, яка дислокована в районі дороги Дніпропетровськ-Донецьк. На щастя, Тарас повернувся додому неушкодженим, проте вражень більш, ніж достатньо. -         22 години без сну та відпочинку. Завантажена машина іде повільно, дороги погані. Ми з водієм не спимо. Від спеки піт стікає

Астролог: «Війна в Україні закінчиться до кінця літа»

Астролог: «Війна в Україні закінчиться до кінця літа»Прокоментуй!

Професійний астролог з Дубна на Рівненщині Ірина Кравець розповіла про майбутнє України.  Коли в Україні настане мир і чим зумовлені революційні події та агресія щодо неї? Чи налагодяться стосунки з Росією? Як розвиватиметься наша держава у найближчі роки? Що заважає президенту України Петру Порошенку ефективно працювати на благо держави? Відповіді на ці питання кореспонденту «Press-центру» дала професійний

На Тернопільських школярів чекає шестиденний робочий тиждень

На Тернопільських школярів чекає шестиденний робочий тиждень2 коментарі

Тернопільські школярі матимуть два місяці канікул. Однак, радіти такому нововведенню поспішають не всі, адже за таку “розкіш” доведедеться пожертвувати вихідними впродовж першого симестру навчання, повідомляє газета “Свобода”. Піти на цей крок мусять через потребу в економії енергоресурсів. Вже зараз над запровадженням відповідного рішення “мудрують” в Тернопільській та сусідній Івано-Франківській областях. Таким чином планують змістити графіки

Файне місто Тернопіль очима туриста

Файне місто Тернопіль очима туристаПрокоментуй!

О, так це ж «Файне місто!» -саме ці слова наспівують мені, коли я згадую про Тернопіль. «Брати Гадюкіни» зробили добру рекламу обласному центру за 130 км на схід від Львова.1.До 1944 року місто звалося Тарнополь – на честь його засновника магната Яна Тарновського. Одначе совєти перейменували його на менш буржуазний Тернопіль (мовляв, тут були «тернові

читати далі

Контактна інформація

Соціальні мережі