Виступ Дзідзя в Зборові на Тернопільщині. Фото, відео


Опубліковано: 21.08.2013 в 09:10

У понеділок, 19 серпня на храмовий празник  відбувся довгоочікуваний концерт МегаПопулярного Дзідзя у Зборові.

Організатори очікувалиь зібрати понад 7 000 фанатів самого Дзідзя, а також його друзів Лесика та Юліка та на міському стадіоні зібралось близько 3 – 4 тисяч його прихильників та це не стало на заваді справжнього свята.

Насправді концерт у Зборові вдався на славу, такого «драйву» та позитивної музики наше місто не бачило давно, а можливо і ніколи. Дзідзьо та компанія в прямому значені слова «порвали» зборівську публіку, пише www.zip.te.ua.

Також хочемо подякувати організаторам концерту Віталію Шевчуку та Олегу Яковлєву за мегакруте дійство, яке вони організували для зборівчан та гостей нашого міста.

Грандіозний феєрверк до Дня міста Зборова для своїх мешканців організували наші організатори. На міському стадіоні по закінченню концерту розпочалось неймовірне піротехнічне видовище такий собі «Танець феєрверків». Не вірите, дивіться відео:

like.te.ua

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (2 votes cast)
Виступ Дзідзя в Зборові на Тернопільщині. Фото, відео, 3.5 out of 5 based on 2 ratings

Погода, Новости, загрузка...

Прокоментуй!

Додати коментар

Ім´я:
E-mail:
Website:
Коментар:

Схожі публікаціїповернутися на головну

“Ви обіцяли нам мир”. Відео

“Ви обіцяли нам мир”. ВідеоПрокоментуй!

Нещодавно діти Тернополя взяли участь у зйомках відеоролика, який транслюватимуть у Європі та в Америці. Майже пів сотні тернопільських діток зібралися на Театральному майдані міста, щоб взяти участь у зйомках відеоролика під назвою “Ви обіцяли нам мир”. Зазадалегідь заготованого сценарію не було, оскільки орагнізатори не знали, на яку кількість учасників розраховувати. Однак участь у зйомках відео

Коктейлі Грушевського. Зима, що нас змінила. Відео

Коктейлі Грушевського. Зима, що нас змінила. ВідеоПрокоментуй!

У фільмі Олександра Стеколенка “Коктейлі Грушевського” добре видно швидкий темп радикалізації суспільства. Після побиття студентів, коли на їхній захист вийшло чимало киян, мало хто й уявити міг, що влада знову вдасться до насилля. Проте саме ігнорування людей на вулицях, спроби їх придушити хитрими та прямими способами і призвело до появи в центрі столиці коктейлів Молотова.

Матроси корвету “Тернопіль” Артем Саржан, Олег Койляк та Олексій Мазніченко на Громадському . Відео

Матроси корвету “Тернопіль” Артем Саржан, Олег Койляк та Олексій Мазніченко на Громадському . ВідеоПрокоментуй!

Матроси корвету “Тернопіль” Артем Саржан, Олег Койляк та Олексій Мазніченко на Громадському  розповіли про останні події журналістці “Громадського ТВ”. Хлопці побували у  студії саме перед візитом до Тернополя 8 квітня. Хлопці розповіли про те, як допомагали їм у важкі моменти тернополяни та як отримали подарунки від тернопільських дітей.  Така поміч та підтримка їх дуже зворушила.

Небесна сотня. Зима, що нас змінила. Відео

Небесна сотня. Зима, що нас змінила. ВідеоПрокоментуй!

Перший фільм “Небесна сотня” з циклу документальних фільмів “Зима, що нас змінила”. Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні … Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти

«Ми жили із бабами спокійно на селі аж поки на кордоні не з`явились москалі»

«Ми жили із бабами спокійно на селі аж поки на кордоні не з`явились москалі»Прокоментуй!

Фактурні жіночки із гурту “Лісапетний батальйон” відомі тим, що виграли мільйон у шоу “Україна має талант” (а туди вони потрапили завдяки своїй пісні  ”Лісапет мій, лісапет“) зняли кліп на нову, актуальну для сьогодення пісню “Давай, баби, давай!…”. На відео учасниці колективу замість звичайного  українського національного вбрання одягнені у військові форми і каски співають:  “Ми жили

читати далі

Контактна інформація

Соціальні мережі